Biz kimiz ?


Biz, Dalya ve Filiz… Hem çalışıp hem de çocuklarıyla vakit geçirmekte olan iki anneyiz. Ortak paydamız annelik, ortak platformumuz internet, ortak amacımız çocuklar için sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklar üretmek.     

         
                                 
                               
           Dalya & Ceylin                                                                Filiz & Emre & Erdem

Ne mi yapıyoruz?

Kendi çocuklarımıza yedirmediğimiz hiçbir gıdayı sizlere de sunmamak mottosuyla hareket ediyor; Türkiye'nin en temiz tarımının yapıldığı topraklarda, kimyasal gübre ve GDO’lu tohum kullanmadan, sadece yerli tohumlarla üretim yapan yerel çiftçilerle çalışıyoruz. “Organik/doğal tarım ürünlerinden yapılmış, içinize sinerek çocuğunuza yedirebileceğiniz sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklar” hazırlıyoruz.

Neden mi?

Çünkü çocuğunuzun aldığı gıdalar, kişiliğini ve düşüncelerini de etkiler. Yani sizin kalsiyum deposu sandığınız hazır meyveli bir yoğurt, çocuğunuzu huysuz, söz dinlemez, hiperaktif yapabilir…  GDO’lu mısır şurubuyla yapılmış, içine koruyucu maddeler katılmış bir kek, çocuğunuzun zeka gelişimini olumsuz yönde etkileyebilir.

Peki çözüm nedir?

Çözüm, organik/temiz tarım ürünü malzemelerle yapılmış, sağlıklı gıdalarla çocuklarımızı beslemek ve beslenmektir. İşte bu noktada biz devreye giriyor, hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Biz çocuğunuzu çocuğumuz gibi görüyor, O’nun gelişimi için en sağlıklı, en lezzetli atıştırmalıkları hazırlıyoruz.

Bize ulaşın yeter…


Dalya Saftekin Çalışkan                                      Filiz Morkoç
dalya@hadihamyap.com                                     filiz@hadihamyap.com
0532 347 31 37                                                 0533 241 80 11